Duszpasterze

kaplanstwo

PROBOSZCZ PARAFII

20161118_124541
Ks. Mariusz Siniak

(proboszcz od 2016 r.)

Ks. Proboszcz pochodzi z parafii pw. Św. Michała Archanioła w Rzeszowie.
Wyższe Seminarium Duchowne ukończył w Rzeszowie przyjmując
w dniu 21 maja 1994 r. Święcenia Kapłańskie z rąk ks. Bpa Kazimierza Górnego.


WIKARIUSZ


Ks. Piotr Soja

(wikariusz od 2018 r.)

 

PROBOSZCZOWIE

Ks. Adam Mostowski (ok. 1548 r.)
Ks. Marcin (ok. 1580 r.)
Ks. Jan Nowomiejski (ok. 1595 r.)
Ks. Łukasz Rafałowicz (ok. 1604 r.)
Ks. Łukasz Żerski (ok. 1646 r.)
Ks. Adam Kaszubski (12.07.1659 r. – 1668 r.)
Ks. Tomasz Wojtalewicz (3.02.1668 r. – 1690 r.)
Ks. Bartłomiej Krowelowicz (7.06.1690 r. – 1700 r.)
Ks. Jan Pentkowski (7.04.1700 r. – 1710 r.)
Ks. Aleksander Drużyna Śreniewski (13.07.1710 r. – 1724 r.)
Ks. Walenty de Pleszowice Fredro (od 1724 r.)
Ks. Franciszek Kędzierzyński (25.02.1727 r. – 1755 r.)
Ks. Józef Zberzkowski (5.06.1955 r. – 1763 r.)
Ks. Jan Mikołajewski (1.11.1763 r. – 27.04.1799 r.)
Ks. Jan Nepomucen Dybowski (2.03.1800 r. – 1815 r.)
Ks. Dominik Sosnowski (10.1815 r. – 16.10.1826 r.)
Ks. Jakub Kulach (03.1829 r. – 10.03.1841 r.)
Ks. Franciszek Ksawery de Zakliczyn Jordan (1841 r. – 1875 r.)
Ks. Aleksander Chadalski (29.12.1875 r. – 4.05.1897 r.)
Ks. Józef Radoniewicz (1897 r. – 15.10.1921 r.)
Ks. Józef Ślazyk (1921 r. – 14.10.1942 r.)
Ks. Julian Śmietana (14.10.1942 r. – 4.09.1984 r.)
Ks. Jan Bylinowski (4.09.1984 r. – 30.12.2008 r.)
Ks. Tadeusz Kukulski (9.02.2008 r. – 25.08.2011 r.)
Ks. Jerzy Sepioł (25.08.2011 r. – 23.08.2016 r. )
Ks. Mariusz Siniak (od 23.08.2016 r.)

 WIKARIUSZE

Ks. Tomasz Rogowicz (21.03.1654 r. – 1666 r.)
Ks. Franciszek Sowiński (od 1654 r.)
Ks. Walenty Koczanowicz (od 1654 r.)
Ks. Kasper Młynarski (od 1659 r.)
Ks. Krzysztof Kuzdrowicz (3.02.1668 r. – 1690 r.)
Ks. Andrzej Pikulewicz (1668 r. – 1690 r.)
Ks. Adam Chrzanowski (od 1690 r.)
Ks. Andrzej Rózański (od 1691 r.)
Ks. Jan Dembczeński (od 24.12.1698 r.)
Ks. Stanisław Brzykoński (od 31.11.1696 r.)
Ks. Marcin Golembski (od 24.12.1698 r.)
Ks. Michał Ligęza (od 1700 r.)
Ks. Stanisław Goliński (od 16.09.1703 r.)
Ks. Stanisław Kasprzycki (1706 r. – 1713 r.)
Ks. Wojciech Oszczędłowicz (16.09.1712 r. – 08.1719 r.)
Ks. Jan Godawski (3.09.1717 r. – 1721 r.)
Ks. Józef Pluciński (od 11.08.1719 r.)
Ks. Franciszek Oszczędłowicz (9.05.1720 r. – 1745 r.)
Ks. Jakub Skałubski (1723 r. – 1726 r.)
Ks. Szymon Misiewicz (od 15.02.1726 r.)
Ks. Jacek Łękawski (17.06.1727 r. – 1728 r.)
Ks. Jan Sieniecki (7.04.1728 r. – 1738 r.)
Ks. Jan Pokrącki (27.08.1738 r. – 1754 r.)
Ks. Jakub Turayski (5.02.1745 r. – 1754 r.)
Ks. Walenty Bieliński (od 4.03.1746 r.)
Ks. Józef Klanowski (od 1.10.1746 r.)
Ks. Kazimierz Sieńkowski (1.10.1746 r. – 1755 r.)
Ks. Błażej Paszkiewicz (17.01.1752 r. – 1754 r.)
Ks. Antoni Gorzycki (od 4.06.1754 r.)
Ks. Józef Ząbecki (11.01.1755 r. – 1762 r.)
Ks. Jan Mikołajewski (1755 r. – 1761 r. )
Ks. Wojciech Rządzki (1758 r. – 1764 r.)
Ks. Jan Fortuński (1762 r. – 1765 r.)
Ks. Paweł Szczepanowski (04.1766 r. – 1767 r.)
Ks. Andrzej Mastycki (14.09.1767 r. – 1769 r.)
Ks. Józef Chmurowicz (10.06.1768 r. – 1769 r.)
Ks. Jan Grandowski (14.10.1769 r. – 1783 r.)
Ks. Wojciech Śliwiński (30.11.1783 r. – 1793 r.)
Ks. Kazimierz de Prandota Skrudzieński (1793 r. – 30.07.1794 r.)
Ks. Sebastian Kopaczewski (1.09.1794 r. – 15.05.1797 r.)
Ks. Honoriusz Galowicz (1.07.1797 r. – 30.06.1798 r.)
Ks. Patrycy Kosierbski (od 7.06.1798 r. )
O. Herakliusz Mierzwiński, kapucyn (26.11.1799 r. – 22.02.1803 r.)
O. Narcyz Orynowski, augustianin (1.07.1803 r. – 1806 r.)
Ks. Jakub Byliński (1.07.1806 r. – 1808 r.)
Ks. Grzegorz Tynkiewicz (do 1808 r.)
O. Franciszek Grochowalski (10.07.1808 r. – 30.05.1810 r. )
O. Franciszek Leopold Maciejowski (1.06.1810 r. – 08.1811 r.)
Ks. Jan Mierzwiński (10.1810 r. – 12.1814 r. i 1820 r. – 1823 r.)
O. Anzelm Kwieciński, reformata (od 04.1823 r.)
O. Zenon Koczwara, kapucyn (ok. 1826 r.)
O. Teodor Wysocki, kapucyn (ok. 1826 r.)
Ks. Stanisław Grzybowski (19.02.1827 r. – 10.1827 r.)
Ks. Jan Morongsi (10.1829 r. – 30.07.1830 r.)
Ks. Jan Mach (12.11.1830 r. – 10.10.1832 r.)
Ks. Cyprian Piotrowski (12.11.1832 r. – 13.07.1833 r.)
Ks. Franciszek Ledwinka (12.09.1833 r. – 30.06.1834 r.)
Ks. Walenty Wolski (20.07.1834 r. – 10.01.1837 r.)
Ks. Franciszek Nunberg (18.01.1837 r. – 4.06.1838 r.)
Ks. Stanisław Róg (26.06.1838 r. – 1841 r.)
Ks. Wawrzyniec Rzeszudko (6.05.1841 r. – 11.1841 r.)
Ks. Wojciech Kowalik (27.11.1841 r. – 30.09.1847 r.)
Ks. Aleksander Sroczyński (16.09.1847 r. – 7.10.1851 r.)
Ks. Antoni Wróbel (10.11.1851 r. – 10.1855 r.)
Ks. Jan Makuch (1.01.1856 r. – 10.03.1857 r.)
Ks. Bartłomiej Zięciowski (1.03.1857 r. – 31.08.1860 r.)
Ks. Jan Polończyk (1.09.1860 r. – 08.1862 r.)
Ks. Stanisław Przybyłowicz (1.09.1862 r. – 18.10.1863 r.)
Ks. Mateusz Grzonka (1.09.1864 r. – 15.08.1866 r.)
Ks. Henryk Rampelt (15.08.1866 r. – 9.05.1867 r.)
Ks. Antoni Maciejczyk (9.05.1867 r. – 10.12.1870 r.)
Ks. Maciej Smoleński (7.12.1870 r. – 30.07.1873 r.)
Ks. Józef Nikiel (10.09.1873 r. – 15.08.1876 r.)
Ks. Jan Maciaszek (15.08.1876 r. – 10.10.1876 r.)
Ks. Jan Potoczek (1.08.1880 r. – 9.02.1882 r.)
Ks. Wojciech Krok (od 3.08.1881 r.)
Ks. Stanisław Jaglarz (1.09.1881 r. – 10.1882 r.)
Ks. Franciszek Gałuszka (28.10.1882 r. – 30.12.1884 r.)
Ks. Józef Sikora (7.02.1885 r. – 10.10.1885 r.)
Ks. Artur Jarmulski (28.10.1885 r. – 8.03.1886 r.)
Ks. Jan Jarzębiński (13.08.1886 – 23.02.1887 r.)
Ks. Walenty Szczepaniak (13.08.1887 r. – 21.05.1889 r.)
Ks. Stanisław Starzec (1.07.1889 r. – 13.11.1891 r.)
Ks. Wojciech Janik (1.12.1891 r. – 26.10.1892 r.)
Ks. Jan Jarotek (8.11.1892 r. – 2.12.1893 r.)
Ks. Michał Leżoń (30.12.1893 r. – 20.04.1896 r.)
Ks. Michał Wieliński (od 27.04.1896 r.)
Ks. Adam Frączkiewicz (od 1.10.1896 r.)
Ks. Franciszek Wojtanowski (13.10.1896 r. – 5.10.1897 r.)
Ks. Franciszek Borowiecki (4.10.1897 r. – 30.12.1898 r.)
Ks. Franciszek Sosin (3.05.1899 r. – 6.03.1900 r.)
Ks. Jan Kurek (21.08.1900 r. – 7.11.1901 r.)
Ks. Jakub Bruśnicki (2.11.1901 r. – 18.01.1904 r.)
Ks. Andrzej Piś (21.01.1904 r. – 31.08.1906 r.)
Ks. Franciszek Chrzanowicz (1.08.1906 r. – 31.07.1908 r.)
Ks. Antoni Bobak (30.07.1908 r. – 31.07.1910 r.)
Ks. Jan Zięba (30.07.1910 r. – 31.07.1913 r.)
Ks. Mieczysław Trojnacki (1.08.1913 r. – 31.11.1915 r.)
Ks. Józef Boduch (01.1916 r. – 31.01.1917 r.)
Ks. Andrzej Zalasiński (1.02.1917 r. – 01.1919 r.)
Ks. Wincenty Prokopek (1.08.1917 r. – 01.1919 r.)
Ks. Stanisław Smoła (3.01.1919 r. – 23.02.1922 r.)
Ks. Jan Grecki (1.08.1922 r. – 31.07.1925 r.)
Ks. Stanisław Serwin (1.08.1925 r. – 30.03.1927 r.)
Ks. Jan Panek (7.04.1927 r. – 31.07.1927 r.)
Ks. Antoni Kaczmarczyk (1.08.1927 r. – 31.11.1928 r.)
Ks. Michał Kurmaniak (10.1928 r. – 21.12.1928 r.)
Ks. Stanisław Mroczka (15.04.1929 r. – 31.07.1929 r.)
Ks. Michał Sotowicz (1.08.1929 r. – 31.07.1930 r.)
Ks. Kazimierz Moździoch (1.08.1930 r. – 30.04.1932 r.)
Ks. Julian Śmietana (1.05.1932 r. – 31.07.1936 r.)
Ks. Jan Żurek (1.08.1936 r. – 30.04.1942 r.)
Ks. Stanisław Wrona (1.05.1942 r. – 20.10.1942 r.)
Ks. Rudolf Suski (20.10.1942 r. – 10.1943 r.)
Ks. Władysław Ślęk (15.09.1943 r. – 15.09.1947 r.)
Ks. Romuald Wojna (15.09.1947 r. – 31.07.1949 r.)
Ks. Bronisław Biel (1.08.1949 r. – 05.1951 r.)
Ks. Stanisław Kurczab (11.07.1951 r. – 11.07.1955 r.)
Ks. Jan Kasiński (12.04.1955 r. – 31.07.1957 r.)
Ks. Stanisław Kopeć (17.08.1955 r. – 31.07.1958 r.)
Ks. Zygmunt Bochenek (1.08.1957 r. – 30.07.1959 r.)
Ks. Stanisław Łata (1.08.1958 r. – 31.07.1961 r.)
Ks. Franciszek Skowron (1.08.1959 r. – 30.07.1962 r.)
Ks. Józef Kościelny (31.07.1961 r. – 1.07.1963 r.)
Ks. Kazimierz Cebula (1.08.1962 r. – 13.01.1964 r.)
Ks. Stanisław Mikołajczyk (1.08.1963 r. – 22.07.1970 r.)
Ks. Stanisław Woźniak (1.08.1964 r. – 4.07.1968 r.)
Ks. Tadeusz Kukla (2.08.1968 r. – 26.07.1969 r.)
Ks. Franciszek Motyka (27.07.1969 r. – 1.07.1975 r.)
Ks. Aleksander Podlecki (21.08.1970 r. – 28.09.1973 r.)
Ks. Maksymilian Dziedzic (od 10.1973 r.)
Ks. Jan Majerski (od 1.08.1975 r. – 1979 r.)
Ks. Stanisław Posłuszny (28.06.1979 r. – 1982 r.)
Ks. Stanisław Dudek (1981 r. – 1984 r.)
Ks. Stanisław Kos (1982 r. – 1983 r.)
Ks. Stanisław Kudlik (1984 r. – 18.08.1987 r.)
Ks. Stanisław Cyran (27.08.1987 r. – 1989 r.)
Ks. Jan Piętoń (1989 r. – 1990 r.)
Ks. Piotr Szczupak (1990 r. – 1992 r.)
Ks. Marian Płonka (1992 r. – 1994 r.)
Ks. Bogusław Babiarz (1994 r. – 1996 r.)
Ks. Marek Szpunar (1996 r. – 1998 r.)
Ks. Andrzej Tomczyk (1998 r. – 2000 r.)
Ks. Marek Mielcarek (2000 r. – 2002 r.)
Ks. Stanisław Grzyb  (2002 r. – 2007 r.)
Ks. Stanisław Szeliga (2007 r. – 2009 r.)
Ks. Roman Depa (2008 r. – 2010 r.)
Ks. Wisław Lisowicz (2010 r. – 2014 r.)
Ks. Marek Łączkowski (2012 r. – 2015 r.)
Ks. Michał Polański (od 2014 r. – 2018 r.)
Ks. Kamil Kojder (2015 r. – 2016 r.)
Ks. Piotr Soja (2018 r. – )

 


niktnierodzisieksiedzem