OGŁOSZENIA

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

26.03.2023 r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Dzisiaj dzieci ze Szkoły Podstawowej z Nawsia po Mszy Św. o 9:00 i 11:00 będą rozprowadzać stroiki wielkanocne za dobrowolne ofiary.
 2. Jutro w Brzezinach o godz. 17:00 Ks. Bp Ordynariusz udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży z pięciu parafii. Od nas będzie 28 osób.
 3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu od 6.30 są śpiewane godzinki o Męce Pańskiej, a o 14.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnego śpiewu i modlitwy.
 4. We wtorek o godz. 17:30 Droga Krzyżowa dla dzieci prowadzona przez klasę VI.
 5. W czwartek o 17:30 gorąco zapraszamy do Kaplicy Matki Bożej Wielopolskiej na wspólny Różaniec w intencji o trzeźwość w naszej Parafii i w naszych rodzinach.
 6. W piątek o godz.16:30 Droga Krzyżowa w plenerze. Poprowadzi ją młodzież z KSM-u. Pójdziemy w stronę Sośnic do tzw. Piekiełka. Msza Św. po powrocie do kościoła. Bardzo prosimy o zabezpieczenie trasy przez naszych Druhów Strażaków. Bóg zapłać.
 7. Na stole leży pudełko z napisem Zabierz Słowo Boże i żyj nim. Prosimy zabierać je i rozważać.
 8. O śpiew Różańca za tydzień prosimy Róże z Wielopola i Konic od P. Froniów do P. Koziołów.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła następującym osobom: Szczepkowicz Janina, Gawron Anna, Ślusarczyk Krystyna, Tobiasz Magdalena, Misiura Anna.
 10. O sprzątanie kościoła sobotę o 8 rano prosimy następujące osoby: Świniuch Renata, Plezia Agata, Papier Monika, Wojdon Lucyna, Kurowski Kazimierz, Kurowska Małgorzata, Reguła Tomasz, Kosińska Anna. Strażaków prosimy o pomoc przy odkurzaniu parapetów w kościele.
 11. Bardzo dziękujemy za wpłaty na parafię. Z Wielopola całość wpłacili Parafianie z domów o numerach: 183, 56, 451, 255, 251, 114, 331, 490, a także wpłaty z Nawsia: 402, 431 oraz   z Brzezin 551/1.  Bóg zapłać !
 12. Nowe gazety i materiały są na stole za ławkami. Bardzo prosimy, aby je nabywać i czytać.
 13. W zakrystii są do nabycia Baranki Wielkanocne w cenie 7 złotych. Zapraszamy.
 14. Po zmianie czasu Msza wieczorna w tygodniu o godz. 18:00.
 15. W tym tygodniu rozpoczynamy spowiedzi w dekanacie. Dokładne informacje w gablocie.
 16. W sobotę 1.04 o g. 18:00 początek Rekolekcji Wielkopostnych. Plan Rekolekcji w gablocie i w Internecie. Rekolekcje poprowadzi O. Ryszard Niziołek, Redemptorysta z Tuchowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie bieżące informacje parafialne podawane są podczas ogłoszeń w każdą niedzielę i wywieszone na tablicy ogłoszeń.

Ogłoszenia parafialne do użytku wewnętrznego Parafii.

Intencje mszalne wyłożone są na stoliku z prasą, a także  wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

Ogloszenia