OGŁOSZENIA

oglban

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14.10.2018 r. – DZIEŃ PAPIESKI

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Dzisiaj Niedziela Papieska. Modlimy się dziękując Panu Bogu za dar świętości Jana Pawła II. Zbiórka do puszek na stypendia dla młodzieży po każdej Mszy. A o 21:37 gromadzimy się przy pomniku Św. Jana Pawła II gdzie zaśpiewamy „Barkę”. Prosimy o pomoc KSM.
 2. O przygotowanie rozważań i poprowadzenie modlitwy różańcowej w tym tygodniu prosimy:
 • w poniedziałek – klasę III dzieci komunijne
 • we wtorek – kl. IV a
 • w środę – kl. IV b
 • w czwartek – kl. V a
 • w piątek – kl. V b
 • w sobotę – kl. VI a
 • w niedzielę – kl. VI b
 1. Dziękujemy osobom, które troszczyły się o porządek w świątyni w minionym tygodniu:  Róg Elżbieta, Świerkosz Joanna, Łoch Bożena, Broda Halina, Łuszcz Beata, Porcz Jadwiga.
 2. W tym tygodniu prosimy o troskę o świątynię tylko w sobotę następujące osoby: Zagórska Maria, Reguła Wanda, Zych Emilia, Czekajski Edward, Gudziej Barbara, Tabasz Grażyna, Kisiel Wioletta.
 3. O śpiew różańca prosimy rodziny z Konic i Wielopola od P. Froniów do Pani Kramarz.
 4. Bardzo dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła, na ogrzewanie i cmentarze. Wpłacili parafianie z Wielopola z następujących numerów: 51, 468 oraz z Nawsia 448.
 5. W następny wtorek 23 października o godz. 17:00  nawiedzi naszą parafię Św. Stanisław Kostka w znaku Relikwii. Szczegóły podamy w następną niedzielę.
 6. Również w tym dniu zbiórka elektro-śmieci od 7:00 na parkingu przy kościele. Zostaną zabrane o godz.13:00.
 7. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony pamięci zmarłych. Kartki wypominkowe wyłożone są na stoliku z prasą. Prosimy, aby imiona zmarłych zapisywać czytelnie, w pierwszej osobie oraz wyraźnie zaznaczyć czy mają to być wypominki listopadowe czy roczne i przed którą Mszą Świętą powinny być odczytane. Zwyczajowo ofiara składana na roczne wypominki za jedną zmarłą osobę taka jak stypendium mszalne. Wypominki można składać na tacę, a także u duszpasterzy.
 8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Piotra (3 klasa gimnazjum) odbędzie się w środę po Mszy św.

 

Wszystkie bieżące informacje parafialne podawane są podczas ogłoszeń w każdą niedzielę i wywieszone na tablicy ogłoszeń.
Intencje mszalne wyłożone są na stoliku z prasą, a także  wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

Ogloszenia