OGŁOSZENIA

II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024 roku

 1. W poniedziałek na Mszę święta wieczorną zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy VIII. Po Mszy świętej spotkanie.
 2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła następującym osobom: Marchlik Dorota, Żurawska Maria, Czaja Paweł, Czaja Teresa, Raś Agnieszka, Śliwa Iwona, Błoniarz Marta, Janowska Barbara.
 3. Sprzątanie kościoła będzie w sobotę o godz. 8:00. Prosimy następną grupę: Bujak Anna, Skóra Edward, Stachowicz Bogusława, Ozga Ewa, Balicka Marta, Rudnicka Zofia, Sobczak Maria, Panek Stanisława, Malinek Maria, Paszkiewicz Barbara.
 4. O śpiew Różańca za tydzień prosimy Różę z całych Granic.
 5. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i złożone na tacę na remont Ołtarza Głównego i inne potrzeby parafialne. Serdeczne Bóg zapłać ! Wpłaty z Wielopola: 336, 307, 611, z Nawsia 431 oraz z Brzezin.
 6. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 16.00
 7. W pierwszą sobotę po mszy świętej porannej wyjazd do chorych
 8. W piątek o godzinie 20.00 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież z fragmentami filmu Pasja, który jest przeznaczony dla osób od 16. roku życia. Na zakończenie Drogi Krzyżowej obrzęd przyjęcia Komunii świętej. Pozostałe Drogi Krzyżowe w piątek o 16:30 i we wtorek o 16:30 dla dzieci. Serdecznie zapraszamy.
 9. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej medytacje nad Ewangelią.
 • W każdą niedzielę Gorzkie Żale o godzinie 15:00. Zapraszamy serdecznie.
 • Zapraszamy na kurs przedmałżeński w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.30 w kościele parafialnym. Planujemy 6 spotkań.

Wszystkie bieżące informacje parafialne podawane są podczas ogłoszeń w każdą niedzielę i wywieszone na tablicy ogłoszeń.

Ogłoszenia parafialne do użytku wewnętrznego Parafii.

Intencje mszalne wyłożone są na stoliku z prasą, a także  wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

Ogloszenia