OGŁOSZENIA

oglban

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

20.01.2019 r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA – ODPUST KU CZCI ŚW. SEBASTIANA

 

  1. Dzisiaj w niedzielę 20 stycznia przypada Odpust Parafialny ku czci Św. Sebastiana. Porządek Mszy Św. jak w niedzielę. Słowo Boże głosi Ojciec Ekspedyt z Kalwarii Zebrzydowskiej, któremu bardzo serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać !
  2. Również dziś Opłatek Grupy Modlitewnej o godz.17:15 u sióstr Michalitek.
  3. W niedzielę 27.01 o godz.15:00 w kościele DSM i młodzież przedstawią piękne Jasełka Bożonarodzeniowe. Zapraszamy serdecznie Parafian. Dzieci włożyły wiele trudu w ich przygotowanie pod kierunkiem Siostry Juliuszy.
  4. Zarząd wodociągu Sośnice „Grawitacja” zawiadamia, że w dniu 27 stycznia w niedzielę o godz. 10:00 odbędzie się zebranie w budynku Przedszkola.
  5. O śpiew Różańca za tydzień prosimy rodziny z Sośnic od P. Wiśniowskich do P. Rudnickich
  6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię następującym osobom: Mucha Bożena, Piękoś Anna, Arciszewska Zofia, Kiebała Aneta, Świrad Danuta, Kawa Renata.
  7. W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Zych Barbara, Walczyk Ewa, Pociask Maria, Mucha Ewelina, Sypień Lucyna, Mucha Edyta.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za wpłaty na prace w parafii, ogrzewanie i cmentarze. Z Wielopola wpłacili mieszkańcy z następujących numerów: 7, 72a, 156, 230, 507, 577, 626, z Nawsia 403, 468 oraz z Brzezin 551/1.
  9. Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Odwiedziliśmy parafian w przeszło 600 domach wspólnie modląc się z mieszkańcami. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, rozmowy, a także sugestie dotyczące funkcjonowania parafii. Za złożone na tacę ofiary z racji kolędy składamy serdeczne Bóg zapłać. Także ministranci bardzo dziękują za złożone dla nich ofiary.


Wszystkie bieżące informacje parafialne podawane są podczas ogłoszeń w każdą niedzielę i wywieszone na tablicy ogłoszeń.
Intencje mszalne wyłożone są na stoliku z prasą, a także  wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

Ogloszenia