OGŁOSZENIA

oglban

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP – 8.12.2019

  1. Dzisiaj Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz.10:30 w kościele Wspólnota DSM i Dzieci Maryi przedstawią Misterium „ Maryjo ukryj mnie w swym Niepokalanym Sercu”. Serdecznie zapraszamy Parafian i gości. Na Mszy Św. o 11:00 dzieci komunijne otrzymają Medaliki Matki Bożej Niepokalanej, Będzie także uroczyste przyjęcie dziewcząt do grona Dziewczęcej Służby Maryjnej, ich błogosławieństwo i poświęcenie Proporca DSM.
  2. Dzisiaj od 12:00 do 13:00 Godzina Łaski w kościele czyli prywatna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem. W tym czasie możemy wyprosić u Pana wiele Łask.
  3. Serdecznie zapraszamy na Roraty w dni powszednie o godz. 6:30.
  4. W niedzielę za tydzień dzieci z DSM-u będą rozprowadzać po każdej Mszy Św. ozdoby choinkowe wykonane własnoręcznie. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wiosenną wycieczkę
  5. Świece na stół wigilijny i poświęcone opłatki są do odebrania w zakrystii.
  6. O śpiew Różańca prosimy rodziny z Sośnic od P. Balickich do Pani Heleny Skóra.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za wpłaty na kościół, ogrzewanie i cmentarze. Całość wpłacili z Wielopola: 160, 290, 326, 428 B. Na inwestycje i ogrzewanie z Wielopola 645 i   z Nawsia 442. Na ogrzewanie i cmentarze z Wielopola 131 i z Nawsia 437.

Wszystkie bieżące informacje parafialne podawane są podczas ogłoszeń w każdą niedzielę i wywieszone na tablicy ogłoszeń.

Intencje mszalne wyłożone są na stoliku z prasą, a także  wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

Ogloszenia