INTENCJE

W tym tygodniu będziemy sprawować Msze Święte polecając Panu Bogu następujące intencje:


MSZE ŚWIĘTE SPRAWOWANE POZA PARAFIĄ (w łączności duchowej):

  • Za † Kazimierę Florek – od 16.09 do 25.09.2017 r. – o. Adam Kotula (Gdańsk)
  • Za † Aleksandra Trałka – od 26.09 do 28.09.2017 r. – o. Adam Kotula (Gdańsk)
  • Za † Aleksandra Trałka (gregorianka) – od 1.10 do 30.10.2017 r. – o. Adam Kotula (Gdańsk)
  • Za † Czesławę Pas (gregorianka) – od 20.09 do 19.10.2017 r. – ks. Jacek Tomaszewski (Rzeszów)Za † Czesławę Pas – od 28.10 do 29.10.2017 r. – ks. Roman Jurczak (Rzeszów)
  • Za † Marię Ciołkosz (gregorianka) – od 1.10 do 30.10.2017 r. – (Miejsce Piastowe)
  • Za † Marię Ciołkosz (gregorianka) – od 1.11 do 30.11.2017 r. – (Miejsce Piastowe)
  • Za † Marię Ciołkosz – od 17.12 do 28.12.2017 r. – ks. Tomasz Rusyn („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Stanisława Misiorek (gregorianka) – od 1.10 do 30.10.2017 r. – (Miejsce Piastowe)
  • Za † Stanisława Misiorek – od 19.10 do 27.10.2017 r. – ks. Szymon Augustyn (Rzeszów)
  • Za † Wiesława Sroka (gregorianka) – od 1.10 do 30.10.2017 r. – ks. Paweł Świrad (Łódź)
  • Za † Zygmunta Król (gregorianka) – od 1.11 do 30.11.2017 r. – ks. Paweł Świrad (Łódź
  • Za † Barbarę Pająk (gregorianka) – od 1.12 do 30.12.2017 r. – ks. Paweł Świrad (Łódź)
  • Za † Barbarę Pająk – od 28.10 do 30.10.2017 r. – ks. Szymon Augustyn (Rzeszów) 
  • Za † Józefa Paryś (gregorianka) – od 1.09 do 30.09.2017 r. – ks. Grzegorz Wójcik (WSD Rzeszów)
  • Za † Józefa Paryś – od 26.11 do 30.11.2017 r. – ks. Piotr Gnat („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Annę Kujda – od 1.10 do 13.10.2017 r. – ks. Grzegorz Wójcik (WSD Rzeszów)
  • Za † Czesława Rataj – od 14.10 do 25.10.2017 r. – ks. Grzegorz Wójcik (WSD Rzeszów)
  • Za † Tadeusza Kowal – od 26.10 do 30.10.2017 r. – ks. Grzegorz Wójcik (WSD Rzeszów)
  • Za † Klementynę Figurską – od 1.12 do 16.12.2017 r. – ks. Tomasz Rusyn („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Ludwikę Świerad – od 1.01 do 14.01.2018 r. – ks. Tomasz Rusyn („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Bronisława Rałowskiego – od 17.01 do 24.01.2018 r. – ks. Tomasz Rusyn („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Irenę Banaś – od 25.01 do 27.01.2018 r. – ks. Tomasz Rusyn („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Irenę Banaś (gregorianka) – od 1.12 do 30.12.2017 r. – (Miejsce Piastowe)
  • Za † Mariana Mądro (gregorianka) – od 1.09 do 30.09.2017 r. – ks. Daniel Drozd („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Aleksandrę Strączek – od 1.10 do 26.10.2017 r. – ks. Daniel Drozd („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Czesławę Gazda – od 27.10 do 30.10.2017 r. – ks. Daniel Drozd („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Bronisława Kiebała – od 1.11 do 25.11.2017 r. – ks. Piotr Gnat („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Alinę Ozga – od 1.12 do 24.12.2017 r. – ks. Piotr Gnat („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Czesława Gorol – od 25.12 do 29.12.2017 r. – ks. Piotr Gnat („Tabor” – Rzeszów)
  • Za † Bronisława Gruszka (gregorianka) – od 1.12 do 30.12.2017 r. – (Miejsce Piastowe)
  • Za † Zofię Galas – od 17.09 do 29.09.2017 r. – ks. Roman Jurczak (Rzeszów)
  • Za † Kazimierza Klofas – od 1.10 do 18.10.2017 r. – ks. Szymon Augustyn (Rzeszów)
  • Za † Melanię Śliwa – od 1.10 do 14.10.2017 r. – ks. Roman Jurczak (Rzeszów)
  • Za † Zofię Brud – od 15.10 do 27.10.2017 r. – ks. Roman Jurczak (Rzeszów)
  • Za † Grażynę Fudala – od 1.09 do 29.09.2017 r. – ks. Stanisław Kalisztan (Gorzków)
  • Za † Marię Chmura – od 1.10 do 9.10.2017 r. – ks. Stanisław Kalisztan (Gorzków)
  • Za † Michalinę Mucha – od 10.10 do 22.10.2017 r. – ks. Stanisław Kalisztan (Gorzków)
  • Za † Mariana Książek – od 23.10 do 27.10.2017 r. – ks. Stanisław Kalisztan (Gorzków)
  • Za † Stefanię Baryła – od 1.11 do 26.11.2017 r. – ks. Stanisław Kalisztan (Gorzków)
  • Za † Władysława Jaworek (gregorianka+1) – od 1.10 do 31.10.2017 r. – ks. Bogdan Kalisztan (Szwajcaria)
  • Za † Emilię Drozd – od 1.11 do 27.11.2017 r. – ks. Roman Depa (Czechy)
  • Za † Andrzeja Szkotnickiego – od 26.09 do 10.12.2017 r. – ks. Michał Gołąb (Karpacz)

INTENCJE MSZALNE
25.09 – 1.10.2017

 25.09.2017 r.  Poniedziałek
7:00
Za † Mariana Mądro – z int. siostry Marii z rodziną
18:00
Za † Lucynę Kruczek w 3 rocz. śmierci

26.09.2017 r.  Wtorek
7:00
Za † Czesława Rataj – z int. żony Anny
18:00
1. Za † Stanisława Swęder
2. Za † Mariana Mądro – z int. brata Andrzeja  z rodziną

27.09.2017 r.  Środa
7:00
Za † Marię Andreasik w 12 rocz. śmierci
18:00
Za †† Wandę, Aleksandra i  syna Piotra w rocz. śmierci Wandy

28.09.2017 r.  Czwartek
7:00
Za † Czesława Rataj – z int. córki Lucyny z mężem
18:00
1. O powołania do Zgromadzenia Sióstr Michalitek
2. Za † Aleksandrę Strączek – z int. męża i córki

29.09.2017 r.  Piątek
7:00 (w kaplicy sióstr) –  W int. Sióstr Michalitek o Boże błogosławieństwo w ich pracy i opiekę Św. Michała nad Zgromadzeniem – z int. Grupy Modlitewnej
18:00
W int. Ks. Michała w dniu imienin o Boże błogosławieństwo w pracy Duszpasterskiej – z int. Grupy Modlitewnej

30.09.2017 r.  Sobota
7:00
Za † Wincentego Ozga w rocz. śmierci
14:00 – Msza ślubna (Sypień – Bator)
18:00 – Za † Aleksandrę Strączek w 2 rocz. śmierci

1.10.2017 r. NIEDZIELA RÓŻAŃCOWA
7.00
Dziękczynna w 25 rocz. Ślubu Renaty i Bogdana
10.00
1. Dziękczynna w 40-tą Rocznicę Ślubu Franciszka i Krystyny Ślusarczyk z int. córek z rodzinami
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Braci i Sióstr z Róży Św. Franciszka
3. Za parafian
16.00
Za † Michała Gąsior


INTENCJE MSZALNE
18.09 – 23.09.2017

 18.09.2017 r.  Poniedziałek
7:00
Za † Czesława Rataj – z int. córki Janiny z mężem
18:00
Za †† Krzysztofa i Jerzego Sroka

19.09.2017 r.  Wtorek
7:00
Za † Czesława Rataj – z int. córki Krystyny z mężem
18:00
1. Za † Mariana Mądro – z int. córki z rodziną
2. Za † Adama Czaja w 3 rocz. śmierci

20.09.2017 r.  Środa
7:00
Za † Czesława Rataj – z int. syna z żoną
18:00
Za †† Emilię i Aleksandra Kosydar w 10 rocz. śmierci Emilii

21.09.2017 r.  Czwartek
7:00
Za †† Marię i Józefa Para w rocz. śmierci Marii
18:00
1. Za † Maksymiliana Ogrodnik w rocz. śmierci
2. Za † Mariana Mądro – z int. brata Edwarda z rodziną

22.09.2017 r.  Piątek
7:00
Za † Mariana Mądro – z int. brata Bronisława z rodziną
18:00
Za † Zofię Brud w rocz. śmierci – z int. męża i dzieci

23.09.2017 r.  Sobota
7:00
Za † Andrzeja Łuszcz i za †† z rodziny
18:00
1. Za †† Marię i Józefa Rzeźnikiewicz w rocz. śmierci Marii
2. Za † Mariana Mądro – z int. brata Jana z rodziną

24.09.2017 r. XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00
Za † Ignacego Kramarz i za †† rodziców
9.00
Dziękczynna za urodzaje i szczęśliwe zbiory oraz o Boże błog. dla mieszkańców Konic 
11.00
O zdrowie i Boże błog. w 2 rocz. urodzin Zuzi
16.00
Za † Edwarda Raś i za †† z rodziny Rasiów i Witalców

int2