INTENCJE

W tym tygodniu będziemy sprawować Msze Święte polecając Panu Bogu następujące intencje:


MSZE ŚWIĘTE SPRAWOWANE POZA PARAFIĄ (w łączności duchowej)

  • Za † Wiktora Skałuba (gregorianka) – od 1.05 do 30.05.2018 r. – ks. Roman Jurczak (Rzeszów)
  • Za † Wiktora Skałuba (gregorianka) – od 1.05 do 30.05.2018 r. – ks. Marcin Saj (Czechy)
  • Za † Wiktora Skałuba (gregorianka) – od 1.06 do 30.06.2018 r. – ks. Stanisław Kalisztan (Gorzków)
  • Za † Zofię Brud (gregorianka) – od 6.07 do 4.08.2018 r. – (Białogard)
  • Za † Emilię Drozd (gregorianka) – od 1.05 do 30.05.2015 r. – ks. Stanisław Kalisztan (Gorzków)
  • Za † Stefana Śliwińskiego (gregorianka) – od 6.05 do 4.06.2018 r. – ks. Paweł Świrad (Łódź)
  • Za † Tadeusza Rządkowskiego (23 int.) – od 20.05 do 11.06.2018 r. – ks. Stanisław Saletnik (Tarnów)
  • Za † Marię Balicką (5 int.) – od 12.06 do 16.06.2018 r. – ks. Stanisław Saletnik (Tarnów)
  • Za † Piotra Saletnik (gregorianka) – od 27.04 do 26.05.2018 r. – ks. Stefan Kuk (Mircze)
  • Za † Piotra Saletnik (14 int.) – od 23.06 do 6.07.2018 r. – Ks. Łukasz Siwiec (Rzeszów)
  • Za † Marię Reguła (21 int.) – od 25.06 do 15.07.2018 r. – Ks. Robert Karaś (Rzeszów)
  • Za † Eugeniusza Włodyka (gregorianka) – od 20.05 do 18.06.2018 r. – ks. Józef Szeliga (Czechy)

INTENCJE MSZALNE
21.05 – 27.05.2018

 21.05.2018 r. Poniedziałek

 7:00 - Za † Józefa Raś – z int. córki Marty z mężem  
18:00 -
  1. Za † Edwarda Raś w 6 rocz. śmierci
  2. Za Ojczyznę, za zmarłych ludowców i potrzebne łaski dla żyjących – z int. zarządu gminnego PSL
  3. 3. Za Ojczyznę, za zmarłych ludowców i potrzebne łaski dla żyjących  – z int. zarządu powiatowego PSL

 22.05.2018 r. Wtorek

7:00 -  Za †† Stefanię i Bolesława Nowak i za †† dzieci w rocz. śmierci Bolesława    
18:00 -  Za †† Stanisławę i Stanisława Kawa w 10 rocz. śmierci Stanisławy

23.05.2018 r. Środa

7:00 -  Za †† Jana, Stanisława, Wincentego i Józefa Ozga 
18:00 -
  1. Za † Aleksandra Trałka
    2. Za †† Zuzannę i Ignacego Szymańskich w rocz. śmierci Ignacego

 24.05.2018 r. Czwartek – Bierzmowanie

7:00 - Za †† Helenę i Władysława Gąsior i za † Janusza Gawron       
18:00 -
  1. O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla młodzieży przyjmującej Sakrament Bierzmowania
  2. Za † Józefa Raś – z int. syna Bartłomieja z rodziną

 25.05.2018 r. Piątek

7:00 - Za †† Eleonorę i Ludwika Szymańskich i za † syna Stanisława
18:00 -
  1. Za † Józefa Raś – z int. brata Jana z rodziną z Kamienicy Górnej
  2. Za † Stefana Śliwińskiego – z int. syna Dariusza z rodziną

 26.05.2018 r. Sobota

7:00 - Za †† Janinę, Marię i Ludwika Longosz 
14:00 - Ślub (Kardasiński-Góra)
17:00 -
  1. Za † Stanisławę Skałuba – z int. córki z rodziną
  2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Św. Floriana dla druchów Strażaków z całej gminy – int. Wójta Gminy

 27.05.2018 r. Niedziela
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

7:00 -  Za † Emilię Drozd w 1 rocz. śmierci              
9:00 -
  1. Za †† Bronisławę, i Władysława oraz za †† córki
  2. Za † Eugeniusza Włodyka w 30 dzień po śmierci
11:00
PRYMICJE
- Za †† Marię i Ignacego Łuszcz i za † syna Jana
16:00 -  Za † Adama Ozga w rocz. śmierci i za †† rodziców

 


INTENCJE MSZALNE
14.05 – 20.05.2018

 14.05.2018 r. Poniedziałek

 7:00 - Za †† Zofię i Jana Charchut    
18:00 - Za † Józefa Gorczyca w rocz. śmierci    

 15.05.2018 r. Wtorek

7:00 -
  1. Za †† Eleonorę i Franciszka Ślusarczyk w 6 rocz. śmierci Eleonory
  2. Za † Piotra Saletnik w 30 dzień po śmierci
18:00 -
  1. Dziękczynna w 20 rocz. ślubu Lidii i Witolda o Boże błog. i potrzebne łaski na dalsze lata – z int. dzieci
  2. O ulgę w cierpieniu

16.05.2018 r. Środa
ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

7:00 kaplica u Sióstr -
  1. W int. Sióstr Michalitek
  2. Za †† Wiesława, Stanisława i Jana Ozga
18:00 -
  1. Za †† Ludwikę i Władysława Jaworek w 1 rocz. śmierci Władysława
    2. Za † Mieczysława Misiura – z int. siostry Celiny z rodziną

 17.05.2018 r. Czwartek

7:00 - Za † Wojciecha Cabaj w rocz. śmierci         
18:00 -
  1. Za † Józefa Raś – z int. córki Doroty z rodziną
  2. Za † Wiesława Gągorowskiego w 30 dzień po śmierci

 18.05.2018 r. Piątek

7:00 - Za † Marię Trznadel       
18:00 -
  1. Za † Czesława Zych – w rocz. śmierci
  2. Za † Stefana Śliwińskiego – z int. syna Andrzeja z rodziną

 19.05.2018 r. Sobota

7:00 - Za †† z rodziny Lipińskich w rocz. śmierci Ludwiki 
14:00 - Ślub (Dziadecki-Wójcik)
18:00 - Za † Józefa Raś – z int. syna Michała z rodziną

 20.05.2018 r. Niedziela
UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7:00 -  Za †† Emilię i Franciszka Raś w rocz. śmierci Franciszka              
9:00 -
  1. Za †† Janinę i Mieczysława Zimny w rocz. śmierci Janiny
  2. Za †† Zofię i Eugeniusza Daniec w rocz. śmierci Zofii
11:00 - Za †† Jadwigę i Czesława Kostrzewa
16:00 -  Za †† Emilię i Juliana Gawron