VI Niedziela Wielkanocna – 05.05.2024 roku

1. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. Serdecznie zapraszamy na godz.17:30 na procesje błagalne o obfite plony ziemi i Błogosławieństwo Boże w pracy. Początek w kościele, po powrocie bezpośrednio Msza Święta. I tak w poniedziałek udamy się do Krzyża Misyjnego przy kościele, we wtorek do Krzyża przy Biedronce, a w środę do Matki Bożej przy Pierwszym cmentarzu. W tych dniach Msza Święta będzie w kościele od razu po powrocie z procesji. Majówkę śpiewamy w czasie procesji.
  2. W piątek 10 maja zapraszamy wszystkich na Drogę Światła w plenerze. Jest to nabożeństwo podobne do Drogi Krzyżowej, również zawiera 14 stacji, ale treść nawiązuje do wydarzeń od Zmartwychwstania Pana Jezusa do Zesłania Ducha Świętego i ma niezwykle radosny charakter. Rozpoczniemy o godz. 20.00 w kościele, następnie udamy się trasą przez rynek, dalej na groblę, później drogą powiatową w kierunku Wiśniowej, przejdziemy starą drogą i zakończymy przy kościele. Zachęcamy do licznego udziału i zabrania ze sobą lampionów lub pochodni. Strażaków prosimy o zabezpieczenie trasy, a KSM o śpiew podczas nabożeństwa.
  3. O śpiew Różańca za tydzień prosimy Różę z Nowej Wsi od Rodziny Czekajskich do Rodziny Płouchów.
  4. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i złożone na tacę na remont Ołtarza Głównego i inne potrzeby parafialne. Całość wpłacili Parafianie z Wielopola: 480 A, 249,564, 574, 251, 451, 444. Jedna wpłata większa. Serdeczne  Bóg zapłać !
  5. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 11.00 nasze dzieci z klasy III SP w liczbie 18 przyjmie po raz pierwszy Komunie Świętą. Od poniedziałku zapraszamy na Biały Tydzień.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła Rodzicom dzieci I Komunijnych.
  7. O sprzątanie kościoła prosimy Rodziców dzieci rocznicowych 11 maja w sobotę o g 8:00
  8. Również w sobotę 11 maja przypada 69 Rocznica Pożaru kina. Msza Św. o g 18:00 przy pomniku. Wcześniej Majówka i Nieszpory w wykonaniu Chóru Rolników. Serdecznie zapraszamy.
  9. Za tydzień w niedzielę na Sumie Rocznica I Komunii Św. klas czwartych.
  10. W zakrystii są jeszcze albumy z kościołami naszego dekanatu. Cena 70 zł.
  11. KSM naszej parafii rozprowadza dzisiaj pierniki 3-Majowe. Bardzo prosimy o wsparcie.
  12. Mamy propozycję na jednodniowy wyjazd z parafii 8 czerwca (sobota) na wycieczko-pielgrzymkę do Strachociny, Sanoka, Starej Wsi i Miejsca Piastowego. Dokładniejsze informacje podamy później.

Wszystkie bieżące informacje parafialne podawane są podczas ogłoszeń w każdą niedzielę i wywieszone na tablicy ogłoszeń.

Ogłoszenia parafialne do użytku wewnętrznego Parafii.

Intencje mszalne wyłożone są na stoliku z prasą, a także  wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

Ogloszenia